Zdravím všechny milovnice a milovníky slash fanfiction,

vítám Vás na stránkách, kde budu postupně zveřejňovat svůj vlastní pokus o slash a to z fandomu HP. Pokud nevíte, o co se jedná, rozhodně si přečtěte upozornění dole...

Upozornění návštěvníkům:

V ústředí slash povídek postupem vyprávění dojde k romantickému nebo sexuálnímu vzplanutí dvou (nebo více :)) osob mužského pohlaví. Pokud Vás tato tématika jakkoli pohoršuje, prosím ignorujte tyto stránky.

Obsah těchto stránek je vhodný pouze pro čtenáře starší 18 let. Pokud se nacházíte ve státě, kde je hranice zletilosti vyšší, měl by Váš věk odpovídat této hranici.

Pokud toto upozornění budou čternáři ignorovat, autorka nenese zodpovědnost za jakoukoli újmu či pohoršení plynoucí z obsahu stránek.

Z uveřejnění fanfiction povídek neplynou autorce žádné zisky, ale zároveň by chtěla zdůraznit, že uvedené povídky jsou určeny pro osobní potřebu a jakékoli jejich další publikování je možné pouze se souhlasem autora. (Prostě mi napište a já Vám to akorát dovolím, jen bych chtěla vědět, kam se to dostane, samozřejmě.)

A teď už snad jen...

Slavnostně přísahám, že jsem připravena ke každé špatnosti!

Vaše Yari :)

Novinky

Vzkaz čtenářům

17.04.2012 14:34
V sekci Já a všechno ostatní... jsem Vám zanechala velice důležitý vzkaz, který si prosím přečtěte, pokud sem chodíte pravidelně. Týká se budoucnosti těchto stránek..

Přidávání

12.04.2012 11:01
Bohužel se u mě vyskytly (spíš zhoršily) určité zdravotní problémy, takže si nejsem jistá, jak budu zvládat přidávat v příštích týdnech. Budu se sice snažit, ale vězte, že to moc neovlivním. Snad to budu zvládat, jinak se omlouvám, nebude to schválně :)

Nové kapitoly

10.04.2012 11:13
Ztracení draci - kap.3   Polibek Luny - kap.14

Nová povídka!

19.03.2012 12:37
Nová povídka LM/RL a SS/HP!

Aktualizace

14.02.2012 09:08
Tak jsem zkonzultovala rozvrh na nový semestr a vypadá to, že dnem aktualizací bude pondělí, pokud mi do toho nepřijde nic důležitého.

Zveřejnění mého slashového experimentu

27.01.2012 10:52
Tak právě dnešek je památným dnem, kdy jsem překonala svou hrůzu z uveřejnění čehokoli, co jsem napsala, a předkládám Vám tu začátek mé první slash povídky. V plánu jsou ještě další dvě, ale jenom tahle je v pokročilejším stadiu rozpracování... celkově počítám s aktualizací cca 1x týdně.